niedziela 14 grudnia 2003 roku


maksymalnie
o nas
oferta reklamowa
studio

  kontakt     ramówka     zasięg     słuchalność     galeria     dj-e i prezenterzy     redaktorzy  

nasze akcje
kino maks
kino
teatr
imprezy

Kino MAKS / Kultura / Radio MAKS 

Propozycje kina ,,Millenium
2002-09-13 08:48:00 [robik]

Od 20 września do 3-ego października w "Millennium" na trzech seansach dziennie będzie można obejrzeć jeden z najlepszych filmów Science Fiction ostatnich lat, o którym już teraz mówi się jako o jednym z głównych kandydatów w rozgrywkach oscarowych - "Raport mniejszości" Stevena Spielberga według prozy Philipa
Dicka ze wspaniałą rolą Toma Cruise'a.


Od 4-ego października w  "Millennium" największy młodzieżowy przebój jesieni - szeroko reklamowany "Haker" Janusza Zaorskiego ze świetnymi epizodami gwiazd polskiego kina (Linda, Kondrat, Deląg).


Tydzień później coś dla miłośników kina nieco bardziej finezyjnego - głośne "Niebo" Toma Tykwera według scenariusza Krzysztofa Kieślowskiego i Krzysztofa Piesiewicza. Tylko przez dwa dni - 5 i 6 października - do  "Millennium" powróci "Pianista" Romana Polańskiego, a 5-ego października czekają nas także dwie kolejne projekcje w ramach cyklu "Kino na każdą kieszeń". Tym razem zapraszamy całe rodziny do obejrzenia dwóch filmów: dineyowskiej animacji "Lilio i Stich" i najnowszej odsłony serii George'a Lucasa - "Gwiezdne wojny. Atak klonów". Przypominamy, że w familijnym cyklu "Kino na każdą kieszeń" pojedynczy bilet kosztuje zaledwie pięć złotych!
Już dzisiaj wiadomo, że cykl spotkał się z niezwykłą sympatią tarnowian - każdorazowo na filmach w ramach "Kina...", także dzięki Państwa pomocy, gościliśmy po kilkuset kinomanów.
W pierwszej połowie października w "Millennium" odbędzie się również Festiwal Filmów Ekologicznych - "Eko-świat", a w drugiej - przegląd filmów w obronie wartości ("Ziemia niczyja", "11.IX", "Underground"), który
poprzedzi sezon festiwalowy w "Millennium" - od "Filmostrady" (m.in. najnowszy film Stevena Soderbergha "Full Frontal" z Julią Roberts i "Don's Plum" z Leonardo di Caprio), po grudniowe podsumowanie roku - "Hity 2002.
Najlepsze z najlepszych".
 

KINO MAKS
Propozycje kina ,,Millenium
[2002-09-13 08:48:00]


Szukaj