środa 03 grudnia 2003 roku


maksymalnie
o nas
oferta reklamowa
studio

  kontakt     ramówka     zasięg     słuchalność     galeria     dj-e i prezenterzy     redaktorzy  

muzyka
ciekawostki
playlista
twój wybór
wieża hitów
płyta tygodnia
aktualności
informacje
pogoda
auto maks
eko maks
kultura
nasze akcje
kino maks
kino
teatr
imprezy
sport
aktualności
kalendarz kibica
forum
Maksymalnie o nas / Radio MAKS 

Radio MAKS to komercyjna, regionalna, muzyczno-informacyjna stacja nadająca już siódmy rok z Tarnowa. Dociera do miejscowości w promieniu 80 km. Nad realizacją programu i promocją Radia czuwa młody, dynamiczny zespół - ponad 40 osób.
Atrakcyjna ramówka, ciekawa oferta muzyczna oraz agresywnie prowadzona promocja sprawiają, że z roku na rok Radio pozyskuje nowych słuchaczy. Badania SMG/KRC Poland Media wykazują wysoką dynamikę wzrostu słuchalności.


Wzrost audytorium słuchaczy Radio MAKS:
  • 95 rok ok. 40 000 osób
  • 96 rok ok. 85 000
  • 97 rok ok. 115 000
  • 98 rok ok. 140 000
  • 99 rok już ok. 160 000.
Obecnie stacja dociera głównie do grupy docelowej w wieku 25-50 lat.


Rok 2000 to czas dalszego rozwoju stacji. Zwiększona została moc nadajnika w Tarnowie, co sprawiło, że powiększył się obszar, na którym można odbierać program Radia MAKS. W grudniu MAKS rozpoczął nadawanie sygnału radiowego w Bochni.


Radio wychodzi ze swoją działalnością poza antenę realizując autorskie akcje, które zyskują sympatię i rozgłos nabierając ogólnopolskiego wymiaru. Przykładem może być walentynkowy "Park Miłości" organizowany pod hasłem "Biją... tylko serca".
"Park Miłości" trwa do dziś dzięki nagranej płycie, emitowanej we wszystkich ogólnopolskich rozgłośniach.
Inną akcją o szerokim wydźwięku społecznym jest "Czarna Boja" - promująca bezpieczną kąpiel. Jest to oznaczenie miejsc na lokalnych akwenach wodnych, gdzie doszło do tragedii. Z tą propozycją Radio MAKS trafiło do głównych wydań wiadomości telewizyjnych programu I i II, a także TVN, Polsatu i wszystkich ogólnopolskich stacji radiowych.
Większość przedsięwzięć i akcji radiowych organizowana jest z udziałem sponsorów, którzy coraz częściej sięgają po nietypowe formy promocji. Mamy dla nich, oprócz podstawowej formy reklamy, bogatą ofertę programów sponsorowanych dotyczących sportu, biznesu, kultury, motoryzacji, okolicznościowych wydarzeń, świąt i in.
Dysponujemy profesjonalnym Studiem Nagrań wyposażonym w specjalistyczny sprzęt cyfrowy najnowszej generacji, zatrudniającym zawodowych muzyków, lektorów i realizatorów dźwięku.
Tak wiec nasi zleceniodawcy zawsze mogą liczyć na efektownie brzmiącą, profesjonalnie zaprojektowaną, dostosowaną do indywidualnych wymagań formę reklamy.